درباره ما

درباره ما

شرکت از سال۱۳۷۰ تاکنون در راستای خدمت به میهن عزیزمان ایران شروع به فعالیت کرده است. فعالیت های این شرکت در زمینه های استحصال و استخراج طلا، نقره، پالادیوم، پلاتین و دیگر محصولات گرانبها از خاک معدنی کاتالیزور های مستمر آزاد، پتروشیمی ها و پالایشگاه ها می باشد. ما فلزات طلا و نقره ذکر شده را با فاکتور رسمی به فروش می رسانیم و فعالیت های کنونی ما در زمینه های کاتالیزورهای مستمر پتروشیمی و پالایشگاه ها در زمینه ی خاک هایی حاوی طلا و نقره و سرب و مس است و همچنین از فعالیت های دیگر به استخراج فلز های سنگین مانند سرب و دیگر فلزات گرانبها مانند مس اشاره کرد.

پرتکرارترین پرسش‌ها

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از 180 روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.